O iAmigovi

Zajímavosti pro Vás o tom jak se rozvýjíme a kam jdeme


iAmigo

amigo = přítel
iAmigo = Váš přítel na internetu

Rádi bychom Vám dnes představili Vašeho přítele na internetu. Naším přáním je, abyste se na našich stránkách cítili příjemně a mohli se vždy spolehnout na informace, rady a doporučení, které na našich stránkách naleznete. Informace pro každodenní život Vám chceme poskytovat rychle, spolehlivě a v přehledné formě. Současně budeme nabízet i trochu zábavy a relaxace. Věříme, že si iAmigo najde cestu do Vašich domovů a budeme Vám vděčni za Vaše názory, připomínky, doporučení a dotazy.

Průvodce iAmigem:

V našich „Tipech dne“ Vás chceme nejdříve seznámit s tím, co Vám iAmigo nabízí. Předně Vám rychle, spolehlivě a v přehledné formě poskytne aktuální informace . Jedná se o nepřetržitě aktualizované zpravodajství z domova i ze světa, výběr sportovních zpráv a taktéž některé pikantní informace o celebritách. Dalšími informacemi jsou informace o počasí a přehled TV programů nejsledovanějších televizí. Pokud máte u Vašeho počítače připojeny reproduktory, využijte možnosti připojení k rozhlasovému vysílání nejposlouchanějších českých rádií. To si můžete velice snadno zajistit volbou políčka radio a následným nastavením podle pokynů. V části letáky Vás chceme upozornit na nabídky vybraných hypermarketů a supermarketů. Na úvod toho bylo už asi dost. Klikněte prosím na políčko Infomace a přesvědčete se sami o aktuálnosti, spolehlivosti a současně i přehlednosti poskytovaných informací. O dalších nabídkách a službách iAmiga Vás budeme informovat zítra opět na Amigovu typu dne.


Po úvodním seznámení s menu Informace bychom Vás chtěli seznámit s nabídkou skrývající se pod menu Zdraví . Fyzické a duševní zdraví je jedním z nejdůležitějších témat, kterým se bude iAmigo věnovat. Budeme pro Vás sledovat a informovat Vás o zprávách z Ministerstva zdravotnictví České republiky pod menu Zpravodajství. Dále budeme v této rubrice uveřejňovat další důležité aktuální informace k této problematice.
Prakticky všechny lázně v České republice dnes nabízejí lázeňské a relaxační pobyty nehrazené ze zdravotního pojištění. Kdo někdy takovýto pobyt absolvoval, může takřka ve všech případech potvrdit, že se jedná o krásný balzám pro tělo i pro duši. Tyto pobyty patří nepochybně k nejlepším prevencím do zlepšení zdravotního stavu. Investice do této prevence se rozhodně vyplatí. V menu Lázně naleznete příslušné informace a kontakty pro objednání těchto pobytů.
Menu Nemocnice Vám poskytne informace o adresách jednotlivých nemocnic včetně možnosti zobrazení na mapě. Na uvedených webových stránkách jednotlivých nemocnic lze pak rychle a přehledně získat bližší informace o zvolené nemocnici včetně telefonních spojení. V menu Domácí lékař Vás budeme informovat o důvodech, příznacích a projevy spojenými s nejčastěji se vyskytujícími nemocemi. V některých případech uvedeme i tipy iAmiga týkajících se předcházení a nebo zmírnění průběhu těchto nemocí. V žádném případě se ale nejedná o náhradu návštěvy lékaře a s tím souvisejícího odborného lékařského vyšetření, které je vždy nezbytné.


Úvod   Informace   Zdraví  Volný čas   Návody