Filmové premiéry tohoto týdne

Loading


120 x 600 povinné ručení

Filmové premiéry tohoto týdne

19:00 22. leden 2011

Tak jako každý týden můžete i nyní navštívit několik filmových premiér.

Prvním filmem, který kina nyní uvádí jsou Gulliverovy cesty. Tento věhlasný příběh dostává v této filmové variantě zcela nový kabát. Původní Gulliver, který byl dílem pera anglického spisovatele Johnatana Swifta a spatřil světlo světa již v roce 1726. Jeho současná variace uvedená v život a na plátno americkým komediálním hercem Jackem Blackem žije v 21. století se všemi klady a zápory s tím spojenými. S Gulliverem tak můžete v kinech objevovat svět liliputů a zažít další komická i vážná dobrodružství.

Dalším filmem, který můžete v kinech navštívit jsou Tři dny ke svobodě. V tomto snímku budete sledovat osudy Johna Brennana v provedení oskarového herce Russela Crowa. Jeho život se podobá idile až do chvíle kdy je jeho žena zatčena a následně po 3 odsouzena k smrti kvůli vraždě, kterou údajně nespáchala. Po zamítnutí posledního odvolání se Brennan rozhoduje vysvobodit svou ženu z vězení a dokázat její nevínu.

Další zajímavou filmovou premiérou je český film Nevinost s Ondřejem Vetchým v hlavní roli. Příběh nám ukáže jak velice snadné je spadnou z vrcholu až na absolutní dno a jak rychle se to může stát.

Poslední a z hlediska produkce vysílané v kinech naprosto netradiční snímek je Giselle. Proč netradiční? Jde totiž o baletní vystoupení britského souboru Royal Ballet. V hlavních rolích jsou dva z nejznámějších umělců tohoto směru -  Rumunka Alina Cojocaru a Johana Kobborg.

Chcete se podívat na to kdy a kde se tyto filmy vysílají? Navštivte iAmigovu kulturu.

iAmigo

TISK      ZPĚT


Úvod   Informace   Zdraví  Volný čas   Návody