Filmové premiéry posledního lednového týdne

Loading


120 x 600 povinné ručení

Filmové premiéry posledního lednového týdne

15:15 28. leden 2011

Tak jako každý týden i v tom aktuálním přichází do kin několik nových snímků, chcete vědět jaké to jsou a nechat se nalákat k jejich návštěvě?

Prvním ze snímků je Řetězová reakce. Tento americký horor s prvky thrilleru nabízí nové zpracování filmaři velice oblíbeného námětu – skupina středoškolských studentů v ohrožení. Skupina přátel dostane dopis ve kterém stojí, že pokud ho nepošlou dál tak zemřou. Všichni to berou jako dobrý i když morbidní vtip a dopis nezašlou....netuší však, že smrt jim již kráčí v patách.

Druhý snímek přivádí v remaku francouzského filmu Hledejte Anthonyho pod titulem Cizinec na plátno dvě z nejzářivějších filmových hvězd současnosti. Angelinu Jolie a Johnnyho Deppa. Co Vás v tomto filmu čeká? Johnny Depp je americký turista, který se jednoho dne dopustí lehkovážného flirtu s neznámou ženou. Neví, že se tímto dostane do středu sílící bouře intrik a nebezpečí.

Posledním snímkem je kritiky i diváky naprosto skvěle hodnocený animovaný film Na vlásku. Jde o hudební komedii plnou efektů a dobrodružství o mladé dívce, která mí kouzelné zlaté vlasy dlouhé více než 20 metrů. Přijďte se podívat na tuto skvělou adaptaci světoznámé pohádky.

iAmigo

TISK      ZPĚT


Úvod   Informace   Zdraví  Volný čas   Návody